Šič/ka, švadlena do chráněné dílny - řemeslná textilní výroba

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Hledáte práci v lokalitě Liberec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Občanské sdružení D.R.A.K. z.s.. Nabídka byla vystavena dne 21. 4. 2020 na Úřadu práce ČR - Liberec. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Požadujeme:

* vyučení v oboru nebo 2 letou praxi v oboru
* zručnost, preciznost
* řemeslné dovednosti
* kvalitně odvedenou práci
* zkušenost s realizací zakázek v oblasti šití
* odpovědnost za vlastní práci
* komunikační dovednosti
* týmová i individuální práce

Náplň práce:

* vykonává šicí práce dle zakázek - šije, sešívá výrobky na základních a speciálních šicích strojích
* výrobky dohotovuje, zdobí, tvaruje a provádí další úpravy pro vytvoření konečného vzhledu výrobku
* určuje spotřebu materiálu, tvoří střihové plány s ohledem na optimální využití
* stará se o správné uspořádání pracoviště a přípravu příslušných materiálů, strojů a zařízení pro danou výrobu

Nabízíme:

* upravené pracoviště/ bez bariér/ a možnostmi /střídání polohy při práci/
* možnost seberealizace
* stabilní platové podmínky
* práci v příjemném kolektivu
* možnost dalšího vzdělávání
* nástup k 1. 6. 2020 nebo dle dohody
* zaměstnanecké bonusy: vzdělávací kurzy a školení, zahraniční pracovní stáže, zapojení v projektech,
Sleva na firemní výrobky/služby

Další informace o pozici:

* práce na částečný či plný úvazek
* pracovní smlouva
* pracovní pozice je vhodná pro OZP, OZ
Místo výkonu práce: Liberec
Pracovní doba: 8 - 16 hodin v pracovní dny /8 hodin/ nabízíme zkrácenou pracovní dobu na 4,6,7 hodin denně v pracovní dny
Mzdové podmínky: základní mzda 15 500,-Kč + osobní ohodnocení do výše 50% dle vykonané práce
Své nabídky s životopisem prosím zasílejte na el. adresu: bobvosova@sdruzenidrak.org
Informace k pracovnímu místu Vám podá: Bc. Lenka Bobvošová, tel. 602440731

Nabídka práce byla platná do 20. 7. 2020.

Místo výkonu práce: Občanské sdružení D.R.A.K. z.s.
Oblačná 450 /1
Liberec, Liberec 460 05
Mzda: 15500,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 20 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 20. 7. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Šič/ka, švadlena do chráněné dílny - řemeslná textilní výroba“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .