Úřad práce Kontaktní pracoviště Litoměřice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Litoměřice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Litoměřice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/prodavačka kebabu

Zaměstnavatel Mahmoud Mohamed Mohamed Mahmoud nabízí práci na pozici "Prodavač/prodavačka kebabu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Roudnice nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Pracovník/pracovnice ostrahy/ strážný/strážná

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice ostrahy/ strážný/strážná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Lovosice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Zubní lékaři

Zaměstnavatel JK Smile s.r.o. nabízí práci na pozici "Zubní lékaři" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 27500 - 100000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bohušovice nad Ohří.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Strážný/strážná/vrátný/vrátná na dispečinku

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná/vrátný/vrátná na dispečinku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 103.2,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Strážný/strážná/vrátný/vrátná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná/vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Strážný/strážná/vrátný/vrátná

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/strážná/vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Litoměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Přepážkoví pracovníci na poštách

Zaměstnavatel Petra Tošnerová s.r.o. nabízí práci na pozici "Přepážkoví pracovníci na poštách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9350 - 11200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrobce.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Přepážkoví pracovníci na poštách

Zaměstnavatel Petra Tošnerová s.r.o. nabízí práci na pozici "Přepážkoví pracovníci na poštách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9350 - 11200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Krabčice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Ošetřovatel/ošetřovatelka skotu - telat

Zaměstnavatel AGRI LIBOCHOVICE a.s. nabízí práci na pozici "Ošetřovatel/ošetřovatelka skotu - telat" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Libochovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 7. 2021.

Řidič/ řidička nákladní dopravy c+e

Zaměstnavatel MJ Cargo s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ řidička nákladní dopravy c+e" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2021.

Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Zaměstnavatel Autodoprava Řehák s.r.o. nabízí práci na pozici "Mechanici a opraváři nákladních automobilů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čížkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 7. 2021.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel SOLID PROXY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800 - 18280,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Lovosice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 6. 2021.