Úřad práce Kontaktní pracoviště Litoměřice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro Kontaktní pracoviště Litoměřice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Litoměřice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař/pomocná kuchařka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8300 - 9500,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel LAMA AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 100 - 110,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Lovosice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Milan Vančo nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700 - 23000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel BFB-Falco s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Česká Lípa. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Pracovník/pracovnice v sociálních lužbách - přímá obslužné péče

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko v Krabčicích nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních lužbách - přímá obslužné péče" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22330 - 24530,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Krabčice. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Zaměstnavatel Bufet.cz s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Litoměřice. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Praktické sestry

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko v Krabčicích nabízí práci na pozici "Praktické sestry" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24800 - 29150,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Krabčice. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Recepční ve zdravotnickém zařízení

Zaměstnavatel Rehabilitace MUDr. Hassan Mezian s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční ve zdravotnickém zařízení" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Lovosice. Nabídka práce byla publikována dne 27. 12. 2021.

Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko v Krabčicích nabízí práci na pozici "Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 26730 - 31080,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Krabčice. Nabídka práce byla publikována dne 27. 12. 2021.

Distributor/distributorka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributor/distributorka reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Praha 10. Nabídka práce byla publikována dne 20. 12. 2021.

Strojník/strojnice obsluhy finišerů

Zaměstnavatel Raeder & Falge s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojník/strojnice obsluhy finišerů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 40000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Lovosice. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Stavbyvedoucí pro silniční stavby

Zaměstnavatel Raeder & Falge s.r.o. nabízí práci na pozici "Stavbyvedoucí pro silniční stavby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Lovosice. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.