Dělník/dělnice rostlinné výroby

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Hledáte práci v lokalitě Kamýk nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Ladislav Pošík. Nabídka byla vystavena dne 4. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Litoměřice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

místo výkonu práce obec Kamýk a Michalovice.
Svoz a odvoz pracovníků z Litoměřic.Sklizeň jablek a sběr vína. Vhodné i pro OZP. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky celý den nebo osobně od 7:00 do 8:00 hod.

Nabídka práce byla platná do 30. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Ladislav Pošík
Kamýk 1, Litoměřice
412 01
Mzda: 80,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 3. 10. 2019
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 25
Nabídka práce je platná: do 30. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 10. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Dělník/dělnice rostlinné výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Ladislav Pošík nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Litoměřice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Litoměřice.