Dělník/dělnice rostlinné výroby

Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

Hledáte práci v lokalitě Kamýk nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Ladislav Pošík. Nabídka byla vystavena dne 4. 10. 2019 na Úřadu práce ČR - Litoměřice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

místo výkonu práce obec Kamýk a Michalovice.
Svoz a odvoz pracovníků z Litoměřic.Sklizeň jablek a sběr vína. Vhodné i pro OZP. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky celý den nebo osobně od 7:00 do 8:00 hod.

Nabídka práce byla platná do 30. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Ladislav Pošík
Kamýk 1, Litoměřice
412 01
Mzda: 80,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 3. 10. 2019
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 25
Nabídka práce je platná: do 30. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 10. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Dělník/dělnice rostlinné výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Ladislav Pošík nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Litoměřice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Litoměřice (za poslední 4 týdny).