Učitel/učitelka anglického jazyka

Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Hledáte práci v lokalitě Litoměřice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Střední škola Pohoda s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 10. 1. 2020 na Úřadu práce ČR - Litoměřice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

zkouška z AJ - minimální úroveň jazyka C1, DPS ( případně ochota si vzdělání doplnitv ). Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky od 8.00h. do 16.00h.
Místo výkonu práce: Střední škola Pohoda s.r.o., provozovna Litoměřice
Žižkova 866 /2
Litoměřice, Litoměřice 412 01
Mzda: 27000 - 35000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 4. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 5. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 25. 2. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Učitel/učitelka anglického jazyka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Střední škola Pohoda s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Litoměřice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Litoměřice.