Distributor/distributorka reklamních letáků

Pracovníci pouličního poskytování služeb

Hledáte práci v lokalitě Ostrava nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Česká distribuční k.s.. Nabídka byla vystavena dne 14. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Litoměřice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Roznos reklamních letáku na svěřeném území. Práce vhodná pro OZP. Nástupní formality se vyřizují telefonem nebo e-mailem (bližší informace k dispozici na www.distribucni.cz).
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následně je možné pracovní poměr prodloužit. Zkrácená pracovní doba na 10 - 20 hod./týdně.
Materiály pro distribuci se dovezou do místa bydliště pracovníka, který je pak distribuuje dále.

Způsob prvního kontaktu:

  • E-mailem
  • Telefonicky od 8.00-16.00 hod.
Více informací k dispozici na www.distribucni.cz, případně na: https://www.distribucni.cz/zamestnavani-ozp-ozz/zamestnavani-distributoru-ozp-ozz.

Nabídka práce byla platná do 31. 12. 2020.

Místo výkonu práce: Česká distribuční k.s., pracoviště okres Litoměřice
Na Rovince
Ostrava, Moravskoslezský kraj 720 00
Mzda: 3800 - 7600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 2. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
Volných míst k dispozici: 30
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 17. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Distributor/distributorka reklamních letáků“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Česká distribuční k.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Litoměřice.