Zedník/zednice/montážní dělník/dělnice

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Hledáte práci v lokalitě Roudnice nad Labem nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ORANGE building s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 25. 6. 2020 na Úřadu práce ČR - Litoměřice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

jedná se o práce na zakázkách u klientů. Požadujeme vyučení, na oboru nezáleží. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Požadujeme: řidičský průkaz sk.B , výpis z rejsříku trestů, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, částečnou znalost PC.
Způsob prvního konatktu: telefonicky Po-Pá od 8.00-16.00 hod.

Místo výkonu práce: ORANGE building s.r.o., provozovna Roudnice nad Labem
Chelčického 627
Roudnice nad Labem, Litoměřice 413 01
Mzda: 16100,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 7. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 9. 7. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 25. 6. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Zedník/zednice/montážní dělník/dělnice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti ORANGE building s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Litoměřice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Litoměřice.