Úřad práce Kontaktní pracoviště Louny

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Louny. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Louny:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/dělnice

Zaměstnavatel WASTEMAT s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 16000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Účetní města

Zaměstnavatel Město Blšany nabízí práci na pozici "Účetní města" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 24700 - 44100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Blšany.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Obchodní referent/ka

Zaměstnavatel Jaroslava Víchová nabízí práci na pozici "Obchodní referent/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Veřejné stravování CZ, a.s. nabízí práci na pozici "Kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 26500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Veřejné stravování CZ, a.s. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Technik provozu - údržba veřejné zeleně

Zaměstnavatel "ZAHRADNÍČEK, s.r.o." nabízí práci na pozici "Technik provozu - údržba veřejné zeleně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pokladní

Zaměstnavatel Veřejné stravování CZ, a.s. nabízí práci na pozici "Pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Snídaňový kuchař/ka

Zaměstnavatel Veřejné stravování CZ, a.s. nabízí práci na pozici "Snídaňový kuchař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pomocná síla do kuchyně

Zaměstnavatel Veřejné stravování CZ, a.s. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Řidič/ka nákladního automobilu c+e, obsluha hydraulické ruky

Zaměstnavatel Logistics Solution, a.s. nabízí práci na pozici "Řidič/ka nákladního automobilu c+e, obsluha hydraulické ruky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Kvalifikovaný dělník/dělnice v elektrotechnice

Zaměstnavatel H a R Komplet, s.r.o. nabízí práci na pozici "Kvalifikovaný dělník/dělnice v elektrotechnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20160,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Žatec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Servisní technik/čka - junior/senior

Zaměstnavatel Praha Music Center spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Servisní technik/čka - junior/senior" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Louny.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.