Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Dobroměřice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Dobroměřice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Dobroměřice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha profesionálního stroje v prádelně

Zaměstnavatel Alena Fenclová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Mechanizátor/ka

Zaměstnavatel Rolnické družstvo Dobroměřice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení

Zaměstnavatel Alexander Kiss hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Opravář/ka zemědělských strojů+traktorista/ka

Zaměstnavatel Rolnické družstvo Dobroměřice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Strojník/strojnice česačky chmele

Zaměstnavatel Rolnické družstvo Dobroměřice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 7. 2021.