Pomocný pracovník/pracovnice v obchodě

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Hledáte práci v lokalitě Velemyšleves nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti KROK CZ, v.o.s.. Nabídka byla vystavena dne 26. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Louny. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

místo výkonu práce: Areál firmy KISWIRE Cord Czech s.r.o., Průmyslová zóna Triangle - Velemyšleves 65
Hledáme pomocného pracovníka na obsluhu automatu u našeho zákazníka (firma KISWIRE Žatec).
Práce je vhodná pro osoby zdravotně postižené (OZP).
Náplň práce: manipulace se zbožím (rukavicemi), obsluha jednoúčelového zařízení - doplňování automatu na výdej pracovních rukavic, jednoduchá údržba.
Nabízíme: pracovní poměr ve stabilní společnosti s možností jeho prodloužení, stravenky, jednoduchou, ale zajímavou práci, individuální přístup (pracovní doba a úvazek dle dohody), do budoucna možnost zvýšení úvazku.
Požadujeme: spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost, ŘP sk. B - aktivní řidič.
Nástup: 1.8.2019
Pokud vás pozice zaujala, zašlete životopis na email: bbenes@krok-hranice.cz nebo volejte po - pá od 8,00 do 14,00 hod na č. 581 698 365 (Iva Dorňáková, personální odd.).
Bez předchozí telefonické domluvy není možné navštívit pracoviště!!!
Více o firmě na www.krok-hranice.cz.
HPP ve stabilní společnosti, stravenky

Nabídka práce byla platná do 31. 10. 2019.

Místo výkonu práce: KROK CZ, v.o.s., pracoviště Kiswire Cord Czech-Triangle
Velemyšleves 65, Louny
438 01
Mzda: 5000 - 6000,-Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 15 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 10. 2019

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pomocný pracovník/pracovnice v obchodě“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .