Úřad práce Mělník

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Mělník. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Mělník:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocný montážní dělník výrobků ze dřeva příbuzných mterálů

Zaměstnavatel DALEX TRADE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný montážní dělník výrobků ze dřeva příbuzných mterálů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dřínov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2020.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel Geus okna a.s. nabízí práci na pozici "Hlavní účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 4. 2020.

Telefonní operátorka

Zaměstnavatel Crystalis s.r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní operátorka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8050 - 12500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2020.

Prodavačka v potravinách - cukrářka

Zaměstnavatel POJĎTE DÁL z.s. nabízí práci na pozici "Prodavačka v potravinách - cukrářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 13350 - 13500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Neratovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Pracovníci údržby zeleně

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci údržby zeleně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Učitelé odborných předmětů - opravářské obory

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230 nabízí práci na pozici "Učitelé odborných předmětů - opravářské obory" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 30640 - 35830,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liběchov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Řidiči nákladních automobilů sk. c+e pro vnitrostátní rozvoz pb lahví

Zaměstnavatel TARATRANS spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči nákladních automobilů sk. c+e pro vnitrostátní rozvoz pb lahví" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 5007 - 6675,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Recepční/vrátní

Zaměstnavatel BJP group s.r.o. nabízí práci na pozici "Recepční/vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lužec nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - vrátný, informátor/ka

Zaměstnavatel K2S Facility, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - vrátný, informátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 94,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel PROMINENT CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Brniště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Uklízeč/ka - ubytovatel/ka

Zaměstnavatel TODEZ spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka - ubytovatel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Neratovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 10. 2019.