Úřad práce Mělník

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Mělník. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Mělník:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník ve výrobě

Zaměstnavatel BOXMAKER s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělník ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 16700,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Býkev.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2019.

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel RENO služby, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 14500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2019.

Truhlář/k, montážní dělník výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Zaměstnavatel DALEX TRADE s.r.o. nabízí práci na pozici "Truhlář/k, montážní dělník výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dřínov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 7. 2019.

Vrátný/strážný

Zaměstnavatel NORD SECURITY, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/strážný" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 6. 2019.

Pracovník ostrahy - recepční

Zaměstnavatel BLESK Servis s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy - recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Lužec nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2019.

Personalista specialista

Zaměstnavatel Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, v.v.i nabízí práci na pozici "Personalista specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 11000 - 13000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Liběchov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2019.

Uklízeč v kancelářích

Zaměstnavatel H.C.S., spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč v kancelářích" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 2 týdně) a nabízená mzda 250,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tišice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 4. 2019.

Asistent/ka prodeje - zámecký obchod se suvenýry

Zaměstnavatel Jiří Lobkowicz nabízí práci na pozici "Asistent/ka prodeje - zámecký obchod se suvenýry" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2019.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8000 - 9500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 4. 2019.

Obsluha čerpacích stanic lpg

Zaměstnavatel TOMEGAS s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpacích stanic lpg" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2019.

Prodejce elektrických kol

Zaměstnavatel Akumo Mělník s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodejce elektrických kol" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 3. 2019.

Florista/ka - prodavač/ka

Zaměstnavatel Jiří VANĚK nabízí práci na pozici "Florista/ka - prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 16280,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Neratovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 4. 2019.