Úřad práce Mělník

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Mělník. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Mělník:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel INUS Příbram s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7500 - 8500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Neratovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 1. 2019.

Asistenti pedagogů

Zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mě nabízí práci na pozici "Asistenti pedagogů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9900 - 18400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Všetaty.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 2. 2019.

Učitel/ka anglického jazyka

Zaměstnavatel Střední odborné učiliště, Liběchov, Boží Voda 230 nabízí práci na pozici "Učitel/ka anglického jazyka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 170,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Liběchov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 12. 2018.

Řidiči kamionové dopravy

Zaměstnavatel TOP TRANS HIGHWAY s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči kamionové dopravy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Horní Počaply.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 1. 2019.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel Alsupa, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci ostrahy, strážní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mělník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 10. 2018.

Řidič vysokozdvižného vozíku + balení palet

Zaměstnavatel DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič vysokozdvižného vozíku + balení palet" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 17300 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Horní Počaply.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2019.

Specialista ostrahy

Zaměstnavatel EBS-BODYGUARD.INFO s.r.o. nabízí práci na pozici "Specialista ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 12200 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Neratovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 1. 2019.