Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Malý Újezd

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Malý Újezd. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Malý Újezd:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní pracovník/pracovnice (účetní)

Zaměstnavatel WEGA recycling s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Malý Újezd.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2020.

Vážná - obsluha váhy

Zaměstnavatel WEGA recycling s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Malý Újezd.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2019.

Ekolog / žka

Zaměstnavatel WEGA recycling s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Malý Újezd.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2019.

Administrativní pracovníci/účetní/referenti odpadového hospodářství

Zaměstnavatel WEGA recycling s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Malý Újezd.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2019.