Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Tišice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Tišice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Tišice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obchodní referent

Zaměstnavatel H.C.S., spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Zaměstnavatel H.C.S., spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 20000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 6. 2020.

Skladník dělník

Zaměstnavatel H.C.S., spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Tišice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2019.

Uklízeč v kancelářích

Zaměstnavatel H.C.S., spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 2 týdně) a nabízená mzda 250,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Tišice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 4. 2019.