Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Hledáte práci v lokalitě Tišice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti H.C.S., spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 5. 6. 2020 na Úřadu práce ČR - Mělník. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Přijmeme pracovníky pro zpracování objednávek ve skladu,jednosměnný provoz, preferujeme uchazeče z okolí Tišice-Neratovice (není podmínkou).Požadujeme ŘP skupiny B, základní znalosti práce na PC,průkaz VZV nepožadujeme.Praxe s prací ve skladu výhodou.Zájemci zašlete stručný životopis na adresu hcsparts@hcsparts.cz, osobní jednání nutné.

Nabídka práce byla platná do 19. 6. 2020.

Místo výkonu práce: H.C.S., spol. s r.o.
Mělnická 158
Tišice, Mělník 277 15
Mzda: 20000 - 23000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 6. 5. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 30 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 19. 6. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 6. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Skladníci, obsluha manipulačních vozíků“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti H.C.S., spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Mělník naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Mělník.