Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Všetaty

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Všetaty. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Všetaty:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel S.C.SERVIS Group, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Všetaty.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2020.

Vrátný

Zaměstnavatel S.C.SERVIS Group, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Všetaty.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 8. 2019.

Asistenti pedagogů

Zaměstnavatel Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mě hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 9900 - 18400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Všetaty.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 2. 2019.