Úřad práce Mladá Boleslav

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Mladá Boleslav. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Mladá Boleslav:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pradlena / pradlák (vhodné )

Zaměstnavatel LMJKO s.r.o. nabízí práci na pozici "Pradlena / pradlák (vhodné )" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 16800 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 7. 2020.

Řidiči nákladního vozidla

Zaměstnavatel MTC activity s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči nákladního vozidla" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16280,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Benátky nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Dělníci - obsluha stroje

Zaměstnavatel TI GROUP AUTOMOTIVE SYSTEMS s.r.o. nabízí práci na pozici "Dělníci - obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23500 - 29500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Nepřevázka.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci

Zaměstnavatel Okresní soud v Mladé Boleslavi nabízí práci na pozici "Asistenti soudce/vyšší soudní úředníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26730,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Pomocná síla do kuchyně - uklízeči

Zaměstnavatel DFK Jizera, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná síla do kuchyně - uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Klášter Hradiště nad Jizerou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Techničtí pracovníci

Zaměstnavatel SICURO SERVICES s.r.o. nabízí práci na pozici "Techničtí pracovníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 40000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2020.

Učitelé tv s metodikou a didaktikou

Zaměstnavatel Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karm nabízí práci na pozici "Učitelé tv s metodikou a didaktikou" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2020.

Prodavači

Zaměstnavatel COOP Mnichovo Hradiště, družstvo nabízí práci na pozici "Prodavači" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jabkenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Učitelé mš, či 1. st. zš s praxí

Zaměstnavatel Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karm nabízí práci na pozici "Učitelé mš, či 1. st. zš s praxí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Učitelé nj, čj, aj

Zaměstnavatel Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karm nabízí práci na pozici "Učitelé nj, čj, aj" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Švadleny, šičky

Zaměstnavatel MIJA MH s.r.o. nabízí práci na pozici "Švadleny, šičky" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mnichovo Hradiště.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 5. 2020.

Vychovatelé školní družiny

Zaměstnavatel Střední škola, Základní škola, Mateřská škola, Dět nabízí práci na pozici "Vychovatelé školní družiny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Mladá Boleslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2020.