Operátoři výroby

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Hledáte práci v lokalitě Kněžmost nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 28. 8. 2019 na Úřadu práce ČR - Mladá Boleslav. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Místo výkonu práce:

Bakovská č.p. 36
294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: tel.: 727 967 666, e-mail: denisa.kovarova@kautex.textron.com nebo osobně

Hlavní náplň práce: vykonávání práce dle pracovního postupu; provádění autonomní/preventivní údržby na svěřeném úseku dle dokumentace.
Požadujeme: ochota učit se novým věcem; manuální zručnost - vše potřebné Vás naučíme.

Zaměstnanecké výhody: Propracovaný systém prémií a příplatků, firemní doprava, příspěvek na penzijní připojištění, závodní kantýna - obědy zdarma, dovolená navíc, možnost kariérního růstu a další finanční i nefinanční benefity.

Nabídka práce byla platná do 27. 2. 2020.

Místo výkonu práce: Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
Bakovská 36
Kněžmost, Mladá Boleslav 294 02
Mzda: 18250 - 28000,-Kč / měsíc
Typ směn: Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 10
Nabídka práce je platná: do 27. 2. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátoři výroby“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .