Seřizovači

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Hledáte práci v lokalitě Kněžmost nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 13. 3. 2020 na Úřadu práce ČR - Mladá Boleslav. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Místo výkonu práce:

Bakovská č.p. 36
294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: tel.: 727 967 802, e-mail: radka.lazakova@kautex.textron.com

Hlavní náplň práce:
  • Seřizování strojů a zařízení
  • Kontrola výrobních parametrů
  • Řešení závad
  • Spolupráce při změnách nástrojů

Požadavky:

  • Technické vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalosti technologie vyfukování nebo vstřikování plastů výhodou
  • Čtení technické dokumentace
  • Znalost konstrukce strojů, nástrojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody: Propracovaný systém prémií a příplatků, firemní doprava, příspěvek na penzijní připojištění, závodní kantýna - obědy zdarma, dovolená navíc, možnost kariérního růstu a další finanční i nefinanční benefity.

Místo výkonu práce: Kautex Textron Bohemia spol. s r.o.
Bakovská 36
Kněžmost, Mladá Boleslav 294 02
Mzda: 25000 - 40000,-Kč / měsíc
Typ směn: Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 11. 6. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Seřizovači“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .