Prodavač/ka s náborovým příspěvkem

Prodavači v prodejnách

Hledáte práci v lokalitě Mladá Boleslav nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BM Česko s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 6. 6. 2019 na Úřadu práce ČR - Mladá Boleslav. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Místo výkonu práce:

Jičínská č.p. 1326
Mladá Boleslav III
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: Kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici prodavač/ka.

Náplň práce: starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.

Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.

Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení až 40 000 Kč, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.

Nástup ihned do oddělení zahrady a dřeva.

Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek, prémie, stravenky.

Nabídka práce byla platná do 5. 9. 2019.

Místo výkonu práce: BM Česko s.r.o. - MB
Jičínská 1326
Mladá Boleslav, Mladá Boleslav 293 01
Mzda: 17300,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 5. 9. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 15. 6. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Prodavač/ka s náborovým příspěvkem“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BM Česko s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Mladá Boleslav naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Mladá Boleslav (za poslední 4 týdny).