Dělník/ce v nepřetržitém provozu

Montážní dělníci ostatních výrobků

Hledáte práci v lokalitě Litvínov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Primed-Halberstadt-CZ s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 6. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Most. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

DĚLNÍK/CE V NEPŘETRŽITÉM PROVOZU
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Kompletace a balení zdravotnických výrobků dle příslušných dokumentací následované 100% kontrolou zhotovených výrobků. práce ve stoje a v sedě v čistém a klimatizovaném prostředí.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, roční bonus za nemarodění, masáže v rámci pracovní doby, příplatek za úkol dle výkonu zaměstnance, pohyblivé prémie, práce v dobrém kolektivu, příplatky za soboty a neděle, svátky, noční a přesčasy dle zákona. Dovolená 25 dní. MHD do zaměstnání zajištěno z Nádraží Litvínov, autobus č. 8.
HLÁSIT SE: Součková Andrea, tel.: 476140164, e-mail: andrea.souckova@primed-halberstadt.cz, volat Po-Pá od 7:00 do 15:00 hod., osobně POUZE ve středu od 8.00 do 10.00 hod. na adrese Na Pavlu 2157, Litvínov
Místo výkonu práce: Primed-Halberstadt-CZ s.r.o.
Na Pavlu 2157
Litvínov, Most 436 01
Mzda: 17077,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 5. 9. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz (minimálně 37.5 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 21. 9. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 7. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Dělník/ce v nepřetržitém provozu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Primed-Halberstadt-CZ s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Most naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Most (za poslední 4 týdny).