Skladník/-ice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Hledáte práci v lokalitě Litvínov nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SAPRIL People s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 12. 6. 2019 na Úřadu práce ČR - Most. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

SKLADNÍK/-ICE
Náplň práce:
  • Příjem, skladování materiálu a výdej do výroby
  • Výdej zboží ze skladu
  • Zajišťování kvalitativních a kvantitativních přejímek
  • Kontrola dodacích listů
  • Aktualizace údajů o zásobách

Pracovní požadavky:

  • Sou nebo sš vzdělání
  • Zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a iniciativa
  • Fyzická zdatnost
  • Základy na pc (excel, outlook)
  • Praxi na vzv (propadlý průkaz není překážkou)
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, příplatky za docházku, dlouhodobá prac. příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání, věrnostní odměna
HLÁSIT SE: Rysová Hana, e-mail: hana.rysova@sapril.cz zaslat životopis, do předmětu název pozice: skladník, osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov každou středu od 8:00 - 12.00 a od 12.30 - 15:00hod.

Nabídka práce byla platná do 30. 6. 2019.

Místo výkonu práce: SAPRIL People s.r.o.-3
Nádražní 557
Litvínov, Most 436 01
Mzda: 20000,-Kč / měsíc
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 30. 6. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Skladník/-ice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .