Obsluha cnc

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Hledáte práci v lokalitě Červený Kostelec nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti MASTR s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 26. 8. 2017 na Úřadu práce ČR - Náchod. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Nabídka práce byla již obsazena, nebo stažena zaměstnavatelem z Úřadu práce.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.
Požadavky: alespoň částečná praxe na CNC strojích, ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny).
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenky za každý odpracovaný den, práce v zavedeném kolektivu, možnost osobního růstu a povýšení, atd.
Kontakt - p. Martin Lukáš, tel.: 777 784 743 (od 07:00 hod. do 12:00 hod.), e-mail: mastr@mastr.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Horní Kostelec 234, Červený Kostelec v době od 07:00 hod. do 12:00 hod.

Nabídka práce byla platná do 25. 9. 2017.

Místo výkonu práce: MASTR s.r.o.
Červený Kostelec 234, Náchod
549 41
Mzda: 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz (minimálně 37.5 hodin)
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 25. 9. 2017
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 25. 9. 2017

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Obsluha cnc“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti MASTR s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Náchod naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Náchod (za poslední 4 týdny).