Dělník / dělnice na třídění materiálu - sběrné suroviny

Pomocní pracovníci ve sběrných surovinách

Hledáte práci v lokalitě Česká Skalice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Petr Jiroušek. Nabídka byla vystavena dne 3. 12. 2019 na Úřadu práce ČR - Náchod. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Kontakt - p. Slezák; tel.: 604 908 579, e-mail: jirousek@jirousek.cz
Místo výkonu práce: Petr Jiroušek - pracoviště
Pod Nádražím 606
Česká Skalice, Náchod 552 03
Mzda: 20000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 4. 12. 2019
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 3. 2. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 4. 12. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Dělník / dělnice na třídění materiálu - sběrné suroviny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Petr Jiroušek nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Náchod naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Náchod (za poslední 4 týdny).