Ostraha prodejny penny

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Česká Skalice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Čechymen financial real s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 16. 9. 2021 na Kontaktní pracoviště Náchod. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, turnusové služby.
Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/absolventky.

Náplň práce: bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku,
kontrola zabezpečení zboží před krádeží, čipování zboží, kamerový monitoring prodejny, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Požadavky: věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, dobrá pracovní morálka, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, praxe v securitě výhodou - není však podmínkou, certifikát strážného - pokud nemáte, zaměstnavatel zajistí.

Zaměstnavatel nabízí: práci na denní směny v klimatizovaném prostředí, prémiové ohodnocení za výkonnost, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost pracovat na dohodu o provedení práce (DPP) a pracovní poměr, interní školení, Multisport kartu, zálohové vyplácení v týdenním intervalu, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu, možnost ubytování.

Pro informaci ohledně pracovního místa volejte na níže uvedený telefon. Nechoďte na pobočku.
Kontaktní tel.: 734 514 315 (Po - Pá od 08.00 - 17. 00 hod.). Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor@cechymen.info, nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo a svou emailovou adresu.

Nabídka práce byla platná do 15. 11. 2021.

Místo výkonu práce: Čechymen financial real s.r.o. - pracoviště Penny Market (11)
Česká Skalice 864, Královéhradecký kraj
552 03
Mzda: 105 - 120,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 15. 11. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 20. 9. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Ostraha prodejny penny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Čechymen financial real s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Královéhradecký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Náchod.