Pracovník/-ice na expedici pekařských výrobků

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Hledáte práci v lokalitě Náchod nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Pekárny a cukrárny Náchod, a.s.. Nabídka byla vystavena dne 27. 6. 2019 na Úřadu práce ČR - Náchod. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Pracovněprávní vztah: dohoda o provedení práce či dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou.
Pracovní doba: denní směna, výpomoc o sobotách a nedělích. Odměna hrubého 80,- Kč/hod. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: zapisování a evidence přepravek, přebírání zboží z výroby a příprava pro rozvoz řidičům.

Požadavky: spolehlivost, zručnost a ochota pracovat.

Kontakt - paní Fraňková Veronika; tel.: 777 765 918, email: rp@pekarnynachod.cz (zaslání životopisu).
Místo výkonu práce: Pekárny a cukrárny Náchod, a.s. - provozovna Běloves
Kladská 306
Náchod, Náchod 547 01
Mzda: 80,-Kč / hodina
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 29. 7. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Pracovník/-ice na expedici pekařských výrobků“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .