Úřad práce Kontaktní pracoviště Nový Jičín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Nový Jičín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Nový Jičín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/á, vrátný/vrátná

Zaměstnavatel DIOL družstvo nabízí práci na pozici "Strážný/á, vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel ASF jobs s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeči" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7100 - 12160,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Šenov u Nového Jičína.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14150,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mošnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 14320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Olomouc.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Prodavač/ka - brigádnice

Zaměstnavatel L O M N Á spol. s r. o. nabízí práci na pozici "Prodavač/ka - brigádnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 91.05 - 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mošnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 11. 2021.

Účetní, administrativní pracovník

Zaměstnavatel ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Účetní, administrativní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 9300 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 11. 2021.

Administrátor eshopu

Zaměstnavatel MANGONETO s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrátor eshopu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 170 - 200,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Mošnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 11. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 10. 2021.

Pracovníci na úklid

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovníci na úklid" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-sever.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.