Úřad práce Kontaktní pracoviště Nový Jičín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Nový Jičín. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Nový Jičín:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel Sdružení TULIPAN, z.s. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 4. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500 - 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hranice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Odborný asistent/ka posudkového lékaře

Zaměstnavatel Česká správa sociálního zabezpečení nabízí práci na pozici "Odborný asistent/ka posudkového lékaře" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Kamil Kublák nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Lichnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Skladový pracovník

Zaměstnavatel MANGONETO s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladový pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Mošnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Technická podpora prodeje

Zaměstnavatel AUTOKLEVER spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Technická podpora prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Nový Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 4. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný - detektiv prodejny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Odry.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel Jiří Hanke nabízí práci na pozici "Prodavač/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Mošnov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 3. 2021.

Uklízečk/ka

Zaměstnavatel Milan Přadka nabízí práci na pozici "Uklízečk/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 91 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bernartice nad Odrou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Administrativní pracovník/pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel LAPET gastro s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pomocná síla v kuchyni" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bílovec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.