Nabídky pro OZP z Úřadu práce v lokalitě Šumperk

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Šumperk. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Šumperk:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si pohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9800,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Provozní pracovník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Provozní pracovník/ce ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11000 - 22000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14550,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Vedoucí směny

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí směny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9900 - 14900,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Montážník/ce lehkých výrobků

Zaměstnavatel EEREE s.r.o. nabízí práci na pozici "Montážník/ce lehkých výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2022.

Přípravář/ka, kontrolor/ka broušení si

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Přípravář/ka, kontrolor/ka broušení si" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 19700,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Administrativní pracovník/ce s technickým zaměřením

Zaměstnavatel ENTES COMPANY s. r. o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce s technickým zaměřením" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 16000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2022.

Učitel/ka elektrotechnických předmětů

Zaměstnavatel Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1 nabízí práci na pozici "Učitel/ka elektrotechnických předmětů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32120 - 42780,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Armáda spásy v České republice, z.s. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 96.4 - 100,-Kč / hodina.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2021.

Konzultant/ka, pracovník/ce podpory informačního systému

Zaměstnavatel GUBI computer systems s.r.o. nabízí práci na pozici "Konzultant/ka, pracovník/ce podpory informačního systému" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2021.

Kontrolor/ka dočasně práce neschopných

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Kontrolor/ka dočasně práce neschopných" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8400,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 27. 11. 2021.

Administrativní pracovník/ice pošta partner

Zaměstnavatel RAUDO - výrobní družstvo invalidů nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice pošta partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9250,-Kč / měsíc.
Lokalita výkonu práce: Šumperk. Nabídka práce byla publikována dne 22. 11. 2021.