Telefonní operátor/ka

Operátoři telefonních panelů

Hledáte práci v lokalitě Nymburk nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Axxel investment s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 6. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Nymburk. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Náplň práce: Pozice obnáší aktivní telefonické kontaktování předem připravené databáze firem. Nejedná se o telefonický prodej nebo kontaktování domácností/občanů s nabídkou uzavírání smluv nebo prodeje produktů!!!

Zájemci se mohou hlásit osobně (dle domluvy) nebo telefonicky (kdykoliv).


Nabídka práce byla platná do 30. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Pracoviště Nymburk
Náměstí Přemyslovců 15 /10
Nymburk, Nymburk 288 02
Mzda: 9500 - 11200,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 4. 9. 2019
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz (minimálně 25 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 7
Nabídka práce je platná: do 30. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 7. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Telefonní operátor/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Axxel investment s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Nymburk naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Nymburk.