Recepční sportovního centra

Vedoucí provozu sportovních zařízení

Hledáte práci v lokalitě Praha 11 nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SPORTOVNÍ KLUB JIŽNÍ MĚSTO z.s.. Nabídka byla vystavena dne 29. 9. 2020 na Kontaktní pracoviště Nymburk. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Požadujeme: příjemné vystupování, základní znalosti na počítači (rezervace, komunikace, evidence členů, evidence plateb atd.), pracovitost a chuť pracovat v malém, příjemném sportovním klubu.

Pracovní doba dlouhý - krátký týden.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

Nabídka práce byla platná do 31. 12. 2020.

Místo výkonu práce: Sportovní Klub Jižní Město z.s. provozovna
Praha 11 26/9, Hlavní město Praha
149 00
Mzda: 18500 - 22500,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Vyučen/a
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 18. 11. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Recepční sportovního centra“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SPORTOVNÍ KLUB JIŽNÍ MĚSTO z.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Hlavní město Praha naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Nymburk.