Mobilní uklízeč/ka

Ostatní uklízeči a pomocníci

Hledáte práci v lokalitě Brno-Židenice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti SEŽEV chráněná dílna s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Jeremenkova č.p. 53/5, Olomouc. Pracovní místo je určeno pro OZZ a OZP.
Hledáme mobilního uklízeče na HPP s ŘP skupiny B na jednoduchou úklidovou práci. Mobilní uklízeč řídí auto sám, vůz je dodán firmou. Práce spočívá v popojíždění po předem dané trase, kde se vynese smetí a zamete plocha. Poté se opět přesouvá na další stanici. Čistý trestní rejstřík nutný. Samostatná práce, je nutná zodpovědnost za vykonanou práci, vedoucí pracovník, ani dozor není při úklidu přítomen.
Pracovní doba: 6:30 - 13:00 hod.
Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky.
Místo výkonu práce: SEŽEV chráněná dílna s.r.o. - pracoviště Olomouc
Lazaretní 53 /5
Brno-Židenice, Jihomoravský kraj 615 00
Mzda: 115 - 115,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
Volných míst k dispozici: 6
Nabídka práce je platná: do 3. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 5. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Mobilní uklízeč/ka“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Jihomoravský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.