Příslušník ostrahy

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Lutín nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti IF FACILITY a.s.. Nabídka byla vystavena dne 19. 2. 2021 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Jana Sigmunda 300, 78349 Lutín.
Společnost IF FACILITY a.s. přijme 1 pracovníka na ostrahu firmy Edwards v Lutíně. Nabízíme práci na HPP, zkrácený úvazek,12 hodinový provoz D/N. Požadujeme čist RT, flexibilitu, zodpovědnost. Certifikát profesní kvalifikace strážného 68-008-E výhodou. Tato pozice je vyhrazena pro ID, OZP. Nástup po dohodě.
Zam. výhody: osobní ohodnocení.
Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky od 8 - 12 hod.
Místo výkonu práce: IF FACILITY a.s. - prac. Lutín
Jana Sigmunda 300
Lutín, Olomoucký kraj 783 49
Mzda: 13440 - 13440,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 3. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 1. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 22. 2. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Příslušník ostrahy“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti IF FACILITY a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.