Pracovnice/pracovník úklidu

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Hledáte práci v lokalitě Olomouc nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DIOL družstvo. Nabídka byla vystavena dne 1. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 636/6, 779 00 Olomouc 9.
Počet hodin týdně: 20 - 30 hod.
Nabízíme volné pozice pro pracovníky úklidu v Olomouci na HPP pro OZP nebo OZZ nebo formou brigády na DPP pro zdravé pracovníky, matky na mateřské, studenty, starobní důchodce. Pouze ranní směny v pracovní dny, 4 - 6 hodin denně dle dohody. Nástup ihned.
V případě zájmu volejte POUZE tel. 731 843 245 (8 - 15 hod.), paní Koutná.
Místo výkonu práce: DIOL družstvo - prac. Olomouc, Šlechtitelů
Litovelská 636 /6
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 105,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek, Dohoda o provedení práce
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 31. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 3. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovnice/pracovník úklidu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DIOL družstvo nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.