Pracovník/pracovnice ostrahy

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Olomouc nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DELTA facility, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 29. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: nám. Národních hrdinů č.p. 769/2, Olomouc.
Vyhrazeno pro OZZ a OZP.
Přijmeme velmi spolehlivé brigádníky jako zástup za dovolené a nemoci. Jedná se o ostrahu společných prostor lékařské budovy.
Práce vhodná pro aktivní důchodce a OZP. Flexibilní pracovní doba. V případě zájmu o nabízenou pozici využijte prosím výhradně telefonický kontakt (nechoďte na místo
výkonu práce)!
Bližší informace POUZE na tel. 775 970 235 (8.00 - 15.00 hod.).
Místo výkonu práce: DELTA facility, s.r.o. - Spea
náměstí Národních hrdinů 769 /2
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 91,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání: Bez vzdělání
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 28. 5. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 1. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/pracovnice ostrahy“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DELTA facility, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.