Pracovník/pracovnice úklidu

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Hledáte práci v lokalitě Olomouc nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Herbarium boutique hotel, s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 7. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Dobrovského č.p. 587/16b, Olomouc.
Vyhrazeno pro OZP, OZZ.
Do nově vznikajícího hotelu v centru Olomouce přijmeme příjemnou a spolehlivou pracovnici úklidu, která bude zajišťovat běžný denní úklid hotelu. Práce na zkrácený úvazek 4 hodinové směny. Pracovní doba dle domluvy.
Kontakt je možný POUZE telefonicky (8 - 13 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Herbarium boutique hotel, s.r.o.
Dobrovského 587 /16b
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 7600,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 6. 4. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 6. 6. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 9. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Pracovník/pracovnice úklidu“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Herbarium boutique hotel, s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.