Strážný/á/vrátný/á

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Hledáte práci v lokalitě Olomouc nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DIOL družstvo. Nabídka byla vystavena dne 9. 12. 2020 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Litovelská č.p. 1350/2a, Olomouc.
Vyhrazeno pro OZZ a OZP.
Družstvo invalidů s tradicí 65 let a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy vrátnice pro pracoviště ve Šternberku. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání od 1.2.2021 nebo dohodou.
Pracovní místa jsou vyhrazena pro osoby zdravotně postižené (OZP). Nabízíme Vám práci na hlavní pracovní poměr - pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod. Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 30 hod. týdně. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši 97,- Kč/hod + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.
Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte POUZE v pracovní dny od 8 do 15 hodin na tel.: 724 088 953 - pan Balog nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz a my Vás budeme sami kontaktovat. Děkujeme Vám.

Nabídka práce byla platná do 9. 1. 2021.

Místo výkonu práce: DIOL družstvo - prac. Šternberk, Litovelská
Litovelská 2510 /12
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 100,-Kč / hodina
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 2. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 9. 1. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 12. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strážný/á/vrátný/á“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DIOL družstvo nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.