Strážný/strážná

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Olomouc nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti VIP SON SECURITY s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 11. 1. 2021 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Průmyslová č.p. 877/6, Olomouc. Vyhrazeno pro OZP, OZZ.
Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost.
Osvědčení strážný výhodou.
20 dní řádné dovolené. Vyhodnocování kamerového systému, nepravidelné obchůzky areálu. Pondělí až pátek odpolední 14 – 22h a noční směny 22h – 06h, víkendy a svátky nepřetržitý provoz (12h směny). Možnost parkování soukromého automobilu v areálu.
Životopisy s telefonním kontaktem zasílejte POUZE na email: info@vipson.cz
Místo výkonu práce: VIP SON SECURITY s.r.o. - prac.
Jílová 877 /6
Olomouc, Olomoucký kraj 779 00
Mzda: 13000 - 18000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 2. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 12. 3. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 12. 1. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strážný/strážná“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti VIP SON SECURITY s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.