Operátor/ka výroby - řidič/ka referent/ka - řízení dodávky do 3,5 t

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Hledáte práci v lokalitě Šumperk nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti DEJSKART s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 14. 4. 2021 na Kontaktní pracoviště Olomouc. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Pracoviště: Příkazy č.p. 81. Vyhrazeno pro OZP, OZZ.
Různé činnosti ve výrobě + řidič referent - řízení dodávky do 3,5 t. Řidičský průkaz sk. B, sk. E výhodou. Výjezdy v rámci okresu Šumperk a Olomouc. Pracovní doba možná od 06 hod. - 19 hod. dle možností uchazečů při zkráceném úvazku.
Zam. výhody: Možnost služebního telefonu.

Po telefonické domluvě (8-15 hod.) proběhne pohovor na provozovně Čsl. armády 2081/9a v Šumperku nebo na provozovně Příkazy 81.
Místo výkonu práce: DEJSKART s.r.o. - prac. Příkazy
Československé armády 81
Šumperk, Olomoucký kraj 787 01
Mzda: 10000 - 12000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 5. 2021
Pracovněprávní vztah: Zkrácený úvazek
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 13. 6. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 16. 4. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Operátor/ka výroby - řidič/ka referent/ka - řízení dodávky do 3,5 t“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti DEJSKART s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Olomoucký kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Olomouc.