Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Opava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Opava. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Opava:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník, pracovnice výroby

Zaměstnavatel ASTRAFOOD s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Uklízeč -ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 96.3 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2020.

Uklízeč -ka

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2020.

Pekař -ka, cukrář -ka

Zaměstnavatel ANIMA VIVA z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 14 týdně) a nabízená mzda 5110,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Uklízeč/-ka brigáda

Zaměstnavatel JASPA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 12 týdně) a nabízená mzda 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Uklízeč -ka v hypermaketu - zřízeno pro čid

Zaměstnavatel JASPA Servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 22.5 týdně) a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Florista/-ka - aranžér/-ka

Zaměstnavatel FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 32000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Uklízeč -ka - brigáda

Zaměstnavatel LESK služby s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Strážný/á

Zaměstnavatel SECUD services s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Strážný, strážná

Zaměstnavatel ABAS IPS Management s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce (maximálně 32 týdně) a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2020.

Balení a další pomocné práce

Zaměstnavatel SELLLOT s.r.o hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Vrátná, vrátný

Zaměstnavatel Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 95,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Opava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.