Referent -ka logistiky

Pracovníci v dopravě a přepravě

Hledáte práci v lokalitě Opava nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti RKL Opava, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 4. 9. 2020 na Úřadu práce ČR - Opava. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

KO: Müllerová Věra, tel. 553 687 106 Po - Pá od 7:00 do 15:00 hod., životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@rkl.cz
SŠ s maturitou nebo 2 roky praxe v oboru, znalost AJ na komunikační úrovni, uživatelská znalost práce na PC, komunikační schopnosti se zákazníky/partnery, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, motivace, pracovní nasazení.
Stručný popis pracovní činnosti: eviduje a vyřizuje nákupní a prodejní objednávky smluvních partnerů, vkládá data do systému IS LOGI, vystavuje přepravní doklady ke zboží z IS LOGI, zadává zásilky ke zboží do IS LORI.
Pracoviště: Přerovecká 2A, Suché Lazce, nástup ihned, pracovní doba 07:00 - 15:30.
Elektronické stravenky, Sick days, příspěvek na penzijní spoření, mimořádné odměny, vánoční odměny, finanční bonusy.

Nabídka práce byla platná do 18. 9. 2020.

Místo výkonu práce: RKL Opava, spol. s r.o., provozovna
Přerovecká 304 /2a
Opava, Opava 747 95
Mzda: 22000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 2
Nabídka práce je platná: do 18. 9. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 4. 9. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Referent -ka logistiky“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti RKL Opava, spol. s r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Opava naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Opava.