Vedoucí prodejny

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Hledáte práci v lokalitě Opava nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BOIS Opava a.s.. Nabídka byla vystavena dne 4. 9. 2020 na Úřadu práce ČR - Opava. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

KO: Chudý René, tel.: 725 625 852 - volejte pouze od 6:00 do 18:00 hod., e-mail: rene.chudy@bois.cz.
Nutná dobrá znalost práce s PC, komunikativnost, minimální věk 21 let, zbrojní průkaz - není podmínkou, obchodní duch, reprezentativní vystupování a chování. Zájem o obor či příbuzné obory výhodou.
Pravidelná pracovní doba 8:30 - 17:00 hod. Nástup ihned.

Náplň práce:

Jedná se o prodejnu pro lovce a myslivce, prodej zbraní, střeliva, military, bushcrafft, oblečení a doplňky pro lov a myslivost.

Nabídka práce byla platná do 18. 9. 2020.

Místo výkonu práce: BOIS Opava a.s.
Olomoucká 267 /29
Opava, Opava 746 01
Mzda: 23000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 10. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 18. 9. 2020
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 4. 9. 2020

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Vedoucí prodejny“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BOIS Opava a.s. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Opava naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Opava.