Úřad práce Kontaktní pracoviště Ostrava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Ostrava. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Ostrava:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Projektant/ka pozemních staveb a tzb

Zaměstnavatel MPA ProjektStav s.r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/ka pozemních staveb a tzb" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 95 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Dispečer nákladních přeprav v eu

Zaměstnavatel Ing. Jan Mikeska nabízí práci na pozici "Dispečer nákladních přeprav v eu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Zlín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Skladník/ce

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.

Údržbář

Zaměstnavatel NOBUS PRINT s.r.o. nabízí práci na pozici "Údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava-jih.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Pomocný dělník výroby - rutinní ruční práce

Zaměstnavatel TONERSYSTEM FACILITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník výroby - rutinní ruční práce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15300 - 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel VKUS - BUSTAN s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/uklízečka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 6500 - 9750,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Administrativní pracovník/ice

Zaměstnavatel ASTRAFOOD s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500 - 14200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel David Ševčík nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Pomocný kuchař(ka) - odpolední směny

Zaměstnavatel David Ševčík nabízí práci na pozici "Pomocný kuchař(ka) - odpolední směny" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Copywriter

Zaměstnavatel ZENCO Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Copywriter" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 2. 2021.

Php programátor/ka s praxí

Zaměstnavatel goNET s.r.o. nabízí práci na pozici "Php programátor/ka s praxí" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.