Úřad práce Kontaktní pracoviště Ostrava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Ostrava. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Ostrava:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník podpory prodeje

Zaměstnavatel EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník podpory prodeje" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Řidič/řidička pro osobní přepravu (/)

Zaměstnavatel Z + M Logistics, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/řidička pro osobní přepravu (/)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 11563 - 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Řidič osobních a malých dodávkových vozidel (/)

Zaměstnavatel LAMBY Global s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič osobních a malých dodávkových vozidel (/)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 250 - 250,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Řidiči nákladních vozidel

Zaměstnavatel METAMORFÓZA CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidiči nákladních vozidel" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 37000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Paskov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pomocná pokladní čerpací stanice shell

Zaměstnavatel Skarot CZ s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocná pokladní čerpací stanice shell" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Hlavní účetní - ekonom

Zaměstnavatel Mateřská škola Ostrava, Poděbradova 19, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Hlavní účetní - ekonom" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 5000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pracovník v sociálních službách

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko v Ostravě nabízí práci na pozici "Pracovník v sociálních službách" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 22140 - 22140,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pomocné práce při kompletaci plastových hraček

Zaměstnavatel PATRIOT SECURITY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocné práce při kompletaci plastových hraček" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Kuchař, pomocný kuchař

Zaměstnavatel Ing. Leopold Duda nabízí práci na pozici "Kuchař, pomocný kuchař" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava-jih.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Obsluha - programátor cnc - nerezová výroba

Zaměstnavatel Melon s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha - programátor cnc - nerezová výroba" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.

Pracovník/ce do administrativy

Zaměstnavatel ASTRAFOOD a.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce do administrativy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Moravská Ostrava a Přívoz.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Operátor/ka kamerového systému - vzdálený pult centrální ochrany vpco

Zaměstnavatel SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor/ka kamerového systému - vzdálený pult centrální ochrany vpco" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 20000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Slezská Ostrava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.