Technik oprav výpočetní techniky (základní desky, nb)

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Hledáte práci v lokalitě Moravská Ostrava a Přívoz nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ASUS Czech Service s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 18. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Ostrava. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Místo výkonu práce: Hrušovská 2678/20, Moravská Ostrava
1. kontakt telefonicky, e-mailem.

Náplň práce:

  • Záruční a pozáruční servis asus produktů
  • Analýza opravovaného produktu
  • Detekce a oprava závady pomoci nového komponentu
  • Testování funkčnosti produktu po provedení opravy
  • Záznam o provedených opravách do interního systému (práce s pc)

Požadavky:

  • Výhodou sš vzdělání s elektrotechnickým nebo it zaměřením (pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe!)
  • Výborná znalost hw, sw
  • Manuální zručnost + schopnost rozvíjení a zdokonalování znalostí
  • Zkušenost se skládáním, opravováním pc výhodou
  • Dobrý zrak, preciznost, smysl pro detail
  • Samostatný úsudek a schopnost týmové práce

Zaměstnanecké výhody:

  • Jednosměnný provoz
  • Motivační bonusy
  • Příspěvek zaměstnavatele na kartu multisport
  • Stravenky
  • Dodatková dovolená
  • Sick days
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Permanentky na sportovní aktivity
  • Volnočasové akce

Nástup možný ihned (dohodou).
Místo výkonu práce: ASUS Czech Service s.r.o.;
Hrušovská 2678 /20
Moravská Ostrava a Přívoz, Moravskoslezský kraj 702 00
Mzda: 19500 - 22000,-Kč / měsíc
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 4
Nabídka práce je platná: do 4. 12. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Technik oprav výpočetní techniky (základní desky, nb)“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .