Pracovník/ce úklidu u světového řetězce

Ostatní uklízeči a pomocníci

Hledáte práci v lokalitě Praha nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti ARCER H&M s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 18. 7. 2019 na Úřadu práce ČR - Ostrava. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Koho hledáme?
Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světového řetězce německých supermarketů, hypermarketů a obchodních domů nabízející potravinářský velkoobchod.

Náplň práce:

Zajištění úklidových prací v rámci provozu prodejny.
Dodržení relevantních interních předpisů.

Požadujeme:

Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, 8h i 10h směny.
Manuální zručnost a vstřícné jednání se zákazníky
Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
Pečlivý přístup k práci.
Základná vzdělání.

Nabízíme:

Nástup rovnou do kmene.
Nástupní mzda od 24 000 Kč/měsíc, s ohledem na výkon, docházku až 26 000 Kč/měsíc.
Po 3 měsících zpětně vyplacen stabilizační příspěvek ve výši 6 000 Kč.
Stravenky v hodnotě 80Kč/den.
Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
Místo výkonu práce: ARCER H&M s.r.o.
Novomlýnská 1373 /5
Praha, Hlavní město Praha 110 00
Mzda: 24000 - 26000,-Kč / měsíc
Typ směn: Nepřetržitý provoz (minimálně 37.5 hodin)
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 5
Nabídka práce je platná: do 31. 12. 2019

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Pracovník/ce úklidu u světového řetězce“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .