Strážný/strážná

Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáte práci v lokalitě Slezská Ostrava nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o.. Nabídka byla vystavena dne 18. 11. 2020 na Kontaktní pracoviště Ostrava. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Pracoviště: Hornopolní 1075/57, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 8-14 hod.

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na službu v uniformě ve 4 nebo 12 hodinových směnách 05-17 a 17-21 hod., pouze PO-PÁ.

Pracovní náplň: kontrola nákladních vozidel, zejména počítání naloženého zboží

Požadujeme:

  • Spolehlivost
  • Chuť do práce

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s maximálně 2. stupněm invaliidty.

Nástup IHNED.

Místo výkonu práce: FENIX INTERNATIONAL, spol. s r.o. - Ostravar
Vratimovská 1075 /57
Slezská Ostrava, Moravskoslezský kraj 719 00
Mzda: 100,-Kč / hodina
Pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
Typ směn: Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 4. 12. 2020

Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strážný/strážná“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .