Strojník stavební mechanizace

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Hledáte práci v lokalitě Slezská Ostrava nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti BAU-RENT CZ s.r.o.. Nabídka byla vystavena dne 19. 3. 2021 na Kontaktní pracoviště Ostrava. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj
Kontakt e-mailem, telefonicky, osobně na adrese Frýdecká 298/302, Ostrava.

Hledáme strojníky stavební mechanizace tj.(kolové i pásové bagry,dozery), podmínkou je platný strojnický průkaz, praxe min. 1 rok. V případě že má dotyčný strojnický průkaz na jiný než námi udávaný stroj, rádi zaučíme a strojnický průkaz bezplatně necháme udělat. Vlastnictví profesního průkazu výhodou.

Na typu pracovněprávního vztahu, úvazku i měsíční mzdě se dá domluvit podle znalostí, výkonnosti a výsledku prováděných prací.

Nabídka práce byla platná do 4. 4. 2021.

Místo výkonu práce: BAU-RENT CZ s.r.o., Moravskoslezský kraj
Frýdecká
Slezská Ostrava, Moravskoslezský kraj 719 00
Mzda: 20000 - 42000,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 15. 4. 2021
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Volných míst k dispozici: 3
Nabídka práce je platná: do 4. 4. 2021
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 21. 3. 2021

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Strojník stavební mechanizace“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti BAU-RENT CZ s.r.o. nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Moravskoslezský kraj naleznete také v seznamu práce na stránkách Kontaktní pracoviště Ostrava.