Úřad práce Kontaktní pracoviště Pardubice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Pardubice. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Pardubice:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pekař/ka

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Pekař/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Vrátný/vrátná, operátor/ka

Zaměstnavatel "Komplexní služby věřitelům "s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná, operátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Vrátný/vrátná - informátor/ka

Zaměstnavatel D.I. SEVEN, a.s. nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná - informátor/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Opatovice nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel RASYGUARD SECURITY, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný/á" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 3.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice - účtování a evidence hmotného majetku

Zaměstnavatel JP-KONTAKT, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní pracovník/pracovnice - účtování a evidence hmotného majetku" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice III.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Barista/baristka

Zaměstnavatel Tělocvičná jednota Sokol Holice nabízí práci na pozici "Barista/baristka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Pomocný/á dělník/dělnice

Zaměstnavatel Spolek Nektar, z.s. nabízí práci na pozici "Pomocný/á dělník/dělnice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Obsluha sportoviště

Zaměstnavatel Spolek Nektar, z.s. nabízí práci na pozici "Obsluha sportoviště" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Pardubice II.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Sevisní technik/technička, opravář/ka, čistění přístrojů

Zaměstnavatel BARELOVÁ VODA s.r.o. nabízí práci na pozici "Sevisní technik/technička, opravář/ka, čistění přístrojů" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 15.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2021.

Šička

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Řidič/ka

Zaměstnavatel Česká abilympijská asociace, z.s. nabízí práci na pozici "Řidič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pardubice I.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Hlavní přední dělník/dělnice (hlavní předák) na

Zaměstnavatel Jan Ficek Dřevovýroba s.r.o. nabízí práci na pozici "Hlavní přední dělník/dělnice (hlavní předák) na" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.