Referent/ka oddělení hospodařské správy odboru odloučené pracoviště pardubice

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Pardubice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Nabídka byla vystavena dne 21. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Pardubice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme v atraktivní formě přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovním místě

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme: Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, trestní bezúhonnost, splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. Obecná znalost HW, SW, dobrá znalost OS MS Windows 7 a produktů MS Office, orientace v problematice Ethernet sítí a síťových protokolů na bázi TCP/IP, zájem o nové poznatky IT, základní znalost anglického jazyka, samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B. Praxe výhodou.
Charakteristika pracovního místa: Správa a servis klientských stanic včetně reprografické techniky v rámci OP Pardubice, instalace a konfigurace OS MS Windows včetně aplikačního SW vybavení na stanicích koncových uživatelů, zabezpečení provozu EZS, EPS a kamerového systému, provádění identifikací objektů a pozemků v terénu, práce s údaji v Centrálním registru administrativních budov (CRAB).
Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou. Pracovní místo je vhodné i pro osoby s lehčím zdravotním postižením.
Další požadavky: Do 2. 10. 2019 zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis, souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů se zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů v personální databázi Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlásit, že všechny uvedené údaje jsou pravdivé.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dovolená 5 týdnů.
Místo je vhodné pro absolventy a OZP
První kontakt e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 19. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - pracoviště Pardubice
Jiráskova 20
Pardubice, Pardubice 530 02
Mzda: 18230 - 27420,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 19. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 21. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro lepší vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením. S námi můžete jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu pracovní pozice „Referent/ka oddělení hospodařské správy odboru odloučené pracoviště pardubice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Pardubice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Pardubice (za poslední 4 týdny).