Referent/ka oddělení hospodařské správy odboru odloučené pracoviště pardubice

Všeobecní administrativní pracovníci

Hledáte práci v lokalitě Pardubice nebo blízkém okolí? Prohlédněte si nabídku práce od společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových. Nabídka byla vystavena dne 21. 9. 2019 na Úřadu práce ČR - Pardubice. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Informace o pracovní pozici (vhodné pro OZP)

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme: Státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru, trestní bezúhonnost, splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb. Obecná znalost HW, SW, dobrá znalost OS MS Windows 7 a produktů MS Office, orientace v problematice Ethernet sítí a síťových protokolů na bázi TCP/IP, zájem o nové poznatky IT, základní znalost anglického jazyka, samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B. Praxe výhodou.
Charakteristika pracovního místa: Správa a servis klientských stanic včetně reprografické techniky v rámci OP Pardubice, instalace a konfigurace OS MS Windows včetně aplikačního SW vybavení na stanicích koncových uživatelů, zabezpečení provozu EZS, EPS a kamerového systému, provádění identifikací objektů a pozemků v terénu, práce s údaji v Centrálním registru administrativních budov (CRAB).
Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou. Pracovní místo je vhodné i pro osoby s lehčím zdravotním postižením.
Další požadavky: Do 2. 10. 2019 zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis, souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů se zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů v personální databázi Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových výhradně za účelem získání zaměstnance, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlásit, že všechny uvedené údaje jsou pravdivé.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dovolená 5 týdnů.
Místo je vhodné pro absolventy a OZP
První kontakt e-mailem.

Nabídka práce byla platná do 19. 11. 2019.

Místo výkonu práce: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - pracoviště Pardubice
Jiráskova 20
Pardubice, Pardubice 530 02
Mzda: 18230 - 27420,-Kč / měsíc
Nabídka práce pro: Osoby se zdravotním postižením (OZP)
Pracovní místo je volné: od 1. 1. 2020
Pracovněprávní vztah: Plný úvazek
Typ směn: Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání: Střední s maturitou
Volných míst k dispozici: 1
Nabídka práce je platná: do 19. 11. 2019
Pracovní inzerát byl naposledy upraven dne 21. 9. 2019

Místo výkonu práce na mapě

Pro vizuální přehlednost Vám přinášíme orientační mapu nabídek práce pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Můžete tak jednoduše zjistit, jak daleko od vašeho bydliště máte vzdálenou svou šanci na lepší práci.
Chcete-li využít jiných map, lokalitu nabízené pracovní pozice „Referent/ka oddělení hospodařské správy odboru odloučené pracoviště pardubice“ je možné také zobrazit za pomocí , nebo .

Další nabídky práce pro OZP

Pokud Vás pracovní inzerát od společnosti Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových nezaujal, prohlédněte si i další nabídku práce v okolí. Výpis nabídek pro lokalitu Pardubice naleznete také v seznamu práce na stránkách Úřadu práce ČR - Pardubice.