Úřad práce Kontaktní pracoviště Pelhřimov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce ČR pro lokalitu Kontaktní pracoviště Pelhřimov. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce z Úřadu práce - Kontaktní pracoviště Pelhřimov:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník na dílně

Zaměstnavatel NEZA Pelhřimov, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Dělník na dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pracovník na roznos letáků

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Humpolecko, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník na roznos letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. nabízí práci na pozici "Bezpečnostní pracovník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Prodejce po telefonu

Zaměstnavatel RMCE Services s.r.o. nabízí práci na pozici "Prodejce po telefonu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Strojník

Zaměstnavatel VHST s.r.o. nabízí práci na pozici "Strojník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Stavební dělník

Zaměstnavatel VHST s.r.o. nabízí práci na pozici "Stavební dělník" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Prodavač,- ka (second hand pro všechny)

Zaměstnavatel Jana Coufalová nabízí práci na pozici "Prodavač,- ka (second hand pro všechny)" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Humpolecko, z.ú. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel PĚKNICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. nabízí práci na pozici "Účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pacov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2021.