Nabídky z Úřadu práce
v lokalitě Kamenice nad Lipou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme nabídku práce z katalogu Úřadu práce pro lokalitu Kamenice nad Lipou. Vybíráme pro Vás pouze pracovní pozice vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pokud Vás zaujme konkrétní nabídka práce, můžete na ni přímo odpovědět v detailu inzerátu.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty z úřadu práce, projděte si náš seznam zaměstnavatelů OZP a oslovte konkrétní společnost v blízkosti Vašeho domova.

Nabídka práce pro OZP - Kamenice nad Lipou:

Každý den pro Vás aktualizujeme nabídku práce. Níže zobrazené inzeráty jsou automaticky seřazeny od nejnovějších a jsou v katalogu úřadu práce označeny jako vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník,- ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Referent státní správy na úseku práce a socálních věcí a pokladník

Zaměstnavatel Město Kamenice nad Lipou hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel Resort Johanka a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Pomocný pracovník v obchodě

Zaměstnavatel Ing. Josef Hladík hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2019.

Pracovník úklidu komerčních prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2019.

Pracovník,- ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 6100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 11. 2018.